Szybka wygrana w grze Totalizatora Sportowego – jaką grę wybrać?

Szybka wygrana możliwa jest w każdej grze Totalizatora Sportowego. Jednak w wielu przypadkach na wyniki losowania trzeba czekać kilka lub nawet kilkanaście godzin. Dlatego też wielu graczy wybiera gry, które szybciej podają wyniki losowania. W przypadku gier liczbowych Totalizatora Sportowego najbardziej interesująca pod tym względem jest Keno.

 

W przypadku takiej gry jak Keno zasady są proste, zwłaszcza dla graczy którzy wcześniej skreślali liczby na kuponach gry Multi Multi. W tym przypadku również można wybrać od 1 do 10 numerów. Podstawowa różnica polega na czasie oczekiwania na wyniki losowania. W przypadku Keno wyniki pojawiają się już po czterech minutach. Dodatkowo można obserwować losowanie w internecie lub w kolekturach i sprawdzać wynik na bieżąco.
W przypadku zakładu Keno na 10 liczb nawet brak jakiejkolwiek wylosowanej liczby oznacza niewielką wygraną. Dlatego też wiele osób decyduje się na ten wariant gry. W przypadku gry na 9 skreśleń w przypadku braku jakiejkolwiek wybranej liczby uzyskuje się zwrot ceny kuponu. Tak samo jak w przypadku gry Multi Multi można również grać ustalając wyższą stawkę.

 

You may also like...